ČEBELE – TEDEN OTROKA

Otroci skupine Čebele smo igrivo in ustvarjalno preživeli teden otroka.

PONEDELJEK:
Ogledali smo si lutkovno uprizoritev glasbene pravljice Hruška Debeluška. Zaigrali sta nam jo vzgojiteljici Ivica in Alenka. Pesmico smo si hitro zapomnili. Sledilo je skupno druženje in ustvarjanje ob raznih delavnicah.

TOREK:
Iskanje jesenskega presenečenja je bilo zabavno. Po orientacijskem pohodu so nas vodile rdeče puščice in pike. Ob rdečih pikah pa so nas čakale različne naloge, ki smo jih bolj ali manj uspešno rešili. Na cilju pa so nas pričakali otroci iz skupine Murni in Mravlje.

SREDA:
Čutna pot nas je v tem tednu najbolj navdušila. Hodili smo po senu, travi, koruzi, kostanju, žaganju, pesku, mivki… najboljše pa je bilo v bazenčku s suhim listjem.

ČETRTEK:

Na Cicikrosu v Starem trgu smo vsi uspešno pritekli do cilja in dosegli zelo dobre rezultate.

PETEK:
Igrače od doma so nam danes delale družbo v igralnici poleg vrtčevskih igrač, na igrišču pa smo se družili še z otroki iz skupin Pikapolonice in Metulji.

Ta vnos je bil objavljen v ARHIV PRISPEVKOV z značkami , , , , , . Zaznamek za trajno povezavo.