TAJNIŠTVO: 01 709 80 14
 

METULJČKI SMO SE V SEPTEMBRU LEPO IMELI

V mesecu septembru nas je čakalo veliko izzivov, ki smo jih uspešno premagali. Otroci so se morali privaditi novi igralnici, novi vzgojiteljici in pomočnici vzgojiteljice, za povrhu pa še novim pravilom in skupnim dogovorom. Usvojili so že nekaj delovnih navad in sprejeli marsikatero odgovornost za opravljeno delo.

Otroci imajo na odprtih policah materiale, ki si jih lahko sami izberejo. Delajo samostojno ali v manjših skupinah. Naučili so se že, da drug drugega ne motijo med igro in da po končani igri pospravijo. Uspe jim že počakati na stvar, ki si jo želijo. Največ delajo z materiali za razvijanje fine motorike in s pripomočki iz vsakdanjega življenja.

Če nam vreme dopušča, vsak trenutek izkoristimo za bivanje na prostem, kjer z otroki aktivno opazujemo naravo in dogajanje v bližnji okolici vrtca.

4. septembra smo praznovali Anin rojstni dan,

13. septembra Nejčev

in 29. septembra Samov rojstni dan.

… Vsi trije so postali 2 letniki.

 
 
 
 
 
 
 
DOSTOPNOST