OBVESTILO O STAVKI

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je za sredo, 14. 3. 2018, PONOVNO napovedana splošna stavka zaposlenih v vzgoji in izobraževanju. Stavka bo potekala tudi na OŠ Toneta Šraja Aljoše z enoto vrtec Nova vas od 5.50 do 16.00.
Zaradi stavke se tega dne vzgojno-izobraževalno delo in druge dejavnosti ne bodo izvajale, odpovedani bodo tudi šolski prevozi.

Zaradi stavke bo
ŠOLA ta dan od 6.00 do 15.45 zagotavljala varstvo in prehrano otrokom, za katere starši varstvo nujno potrebujete.

V ponedeljek, 12. 3. 2018, razredničarki sporočite morebitno prisotnost vašega otroka.

– VRTEC pa bo ta dan odprt od 5.50 do 16.00 za otroke, ki varstvo nujno potrebujejo bo poskrbljeno za varnost in prehrano.

Otrokovo prisotnost napoveste vzgojiteljici v ponedeljek, 12. 3. 2018.

Prav tako prisotnost v vrtcu in šoli lahko napoveste na e­naslov šole: starsi-osljtsa@os-tsaljose.si.

Hvala za razumevanje!

Milena Mišič ravnateljica

Ta vnos je bil objavljen v ARHIV PRISPEVKOV. Zaznamek za trajno povezavo.