ZABAVNE IGRE NA PROSTEM

Obeta se nam lepo vreme in otrokom verjetno ne zmanjka idej kaj vse bi lahko počeli, sami ali skupaj z vami. Poskrbite za varen prostor, določite pravila igre in zabava naj se začne.

Na spodnjih fotografijah imate nekaj namigov kako čim bolj zabavno preživeti čas na prostem.

festa ao ar livre Bible Boot Camp ideas Con una "catapulta" deben intentar encestar en el contenedor correcto el residuo que están intentando clasificar.  Pool noodles are everywhere this time of year and are usually sold pretty cheaply. Here’s a list of fun and creative ways you can use pool noodles outside of the pool this summer Making bubble snakes: Simple, easy and made with thing that I had laying around my house. Perfect! All you need is an empty water bottle from your recycling, duct tape, a sock that is missing its match (which we seem to have an abundance of), dish soap and some food coloring.

Plastenki (0,5l) odrežete dno, ga prekrijete s kosom blaga in pritrdite z elastiko. V posodo nalijte vodo in dodajte detergent za pomivanje posode. Razmerje ni pomembno. Otrok naj dno plastenke namoči v vodo z detergentom. S pihanjem, kot je prikazano na fotografiji, ustvarja kačo iz milnih mehurčkov. Za večje doživetje v tekočino dodajte barvilo (lahko jedilna barva, tempera ..)

Sommer Heim Kino draussen im Garten - fantastisch *** Outdoor movie night in your backyard In če je mogoče, risanka za lahko noč.

 

Ta vnos je bil objavljen v O VRTCU. Zaznamek za trajno povezavo.