Ponovno odprtje vrtca, 18. 5. 2020

Spoštovani starši!

V primeru, da želite vključiti otroka v vrtec, izpolnjeno in podpisano izjavo ter vprašalnik, pošljite na email naslov vzgojiteljici vašega otroka, do torka, 12. 5. 2020.

OSNOVNE INFORMACIJE O ORGANIZACIJI_V (1)

(1) PRILOGA 3

(1) VPRAŠALNIK_starši_V (1)

Predvidene pa so nekatere zdravstvene omejitve in ravnanja v skladu z navodili pristojnih služb.  Tako bodo omejitve za obisk vrtca še vedno za otroke, ki imajo ali so imeli nekatere bolezni.

RSK za pediatrijo, ki  je v sodelovanju s predstojniki služb in Kliničnih oddelkov Pediatrične klinike pripravil seznam tistih otrok, ki bi potrebovali posebno zaščito in prilagoditev za čas obiska vrtca…..

9998_Sklep RSK za pediatrijo 8. korespondencna seja 30042020 (3)

Za otroka, ki je v rizični skupini ali prav tako za družinskega člana z različnimi boleznimi, ki bi se lahko okužil z novim virusom, bi bil potek bolezni lahko veliko težji.

Pri vaši odločitvi skrbno premislite.

Prav tako se pričakuje, da v vrtec pripeljete zdrave otroke, ki  niso bili v stiku z obolelimi osebami in nimajo drugih bolezni.

Lepo vas pozdravljamo, strokovne delavke vrtca.

Ta vnos je bil objavljen v O VRTCU. Zaznamek za trajno povezavo.