TAJNIŠTVO: 01 709 80 14
 

IGRICA – BOBEK IN BARČICA PRI MRAVLJAH

Predstava Bobek in barčica pri Mravljah

V okviru bralne značke smo v skupini Mravelj pripravili dramsko predstavo z naslovom Bobek in barčica. Avtorica knjige je znana pisateljica ga. Anja Štefan. Otroke je njeno delo skupaj z ilustracijami zelo navdušilo, obenem pa nam je vsebina ponudila prostor za vsakega otroka, da se je lahko izrazil v vsej svoji domišljiji. Dramatizacijo vlog smo popestrili s senčnim gledališčem, ter Orffovimi inštrumenti.

Predstavo si lahko ogledate in prenesete na spodnji povezavi:

OGLED PREDSTAVE

Nastopajoči: Aleks Franc Anzeljc, Anzeljc Luka, Tomi Doles, Zala Grlj, Matic Jeklar, Evelin Kljun, Oto Lukač Rot, Elizabeta Kraševec, Alja Milavec, Inja Mišič, Marko Mišič, Luka Matijevič, Žan Milavec, Rene Ožbolt, Jan Pavčič, Maj Premerl, Marta Primožič, Nika Premrov, Kim Sarkić, Erik Veenvliet, Taja Vesel.

Mentorici: Mateja Zgonc in Sara Šega

 
 
 
 
 
 
 
DOSTOPNOST